Polityka prywatności

  1. Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu poprosimy Cię o podanie podstawowych informacji o Tobie takich jak: imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz adres zamieszkania abyś mógł/mogła prawidłowo korzystać z naszego serwisu.

  2. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się na przekazanie swoich danych osobowych do podmiotów współpracujących z e-poradnia.falochron.info wyłącznie w celu realizacji zamówienia, w szczególności dla serwisu payU w celu realizacji przelewów płatniczych

  3. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ani nie udostępniamy danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

  4. Wszystkie dane jakie nam udostępniasz podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie prawidłowego korzystania z naszego serwisu. Podanie tych kilku informacji o Tobie jest obowiązkowa jeżeli chcesz skontaktować się z psychologiem, terapeutą, pedagogiem czy prawnikiem.

  5. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz wykonanie rzetelnie naszej pracy.

  6. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

  7. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

  8. Jeżeli dokonałeś transakcji rezerwacji spotkania z psychologiem, terapeutą, pedagogiem lub prawnikiem, otrzymasz od nas e-maile dotyczące Twojej transakcji.

  9. W sytuacji wysłania do nas oświadczenia opiekuna osoby nieposiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych, dane opiekuna nie są udostępniane żadnym innym podmiotom.

Firma zbierająca dane: Stowarzyszenie Pomocy Uzależnionym i Ich Bliskim „FALOCHRON” z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Słowackiego 1 W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego.